Spójrz oczami wydawnictwa Nowa Era na otaczający nas świat

Chcąc zrozumieć otaczający nas świat lub wszechświat, trzeba zagłębić się w naukę. Wydawnictwo Nowa Era pomaga dzieciom oraz młodzieży odkryć i zrozumieć zagadnienia związane z różnymi dziedzinami nauki. Przez swoje zaangażowanie w edukację szkolną Nowa Era wydaje podręczniki dla wszystkich klas szkoły podstawowej, technikum, a także liceum.

Wydawnictwo Nowa Era dla każdego ucznia

Powstała w 1992 roku i do dzisiaj Nowa Era jest jednym z najpopularniejszych wydawnictw działających w Polsce. Podręczniki wspomnianego wydawnictwa znajdują się w prawie każdym tornistrze szkolnym, a to dzięki zaufaniu rodziców oraz pedagogów. 

Nowa Era tworzy nowoczesne pomoce naukowe, które dotykają zagadnień z różnych przedmiotów szkolnych, takich jak przyroda, fizyka czy historia. Przez dwadzieścia lat swojej działalności przyczyniła się do prawidłowego rozwoju kilku pokoleń Polaków. Wydawnictwo dzięki współpracy ze specjalistami oraz metodykami może pochwalić się nowocześnie opracowanymi podręcznikami. 

Książka edukacyjna w nowoczesnym wydaniu

Historia to nauka, która wprowadza dzieci oraz młodzież w niezwykły świat minionych epok. Nauka ta również opisuje wiele wydarzeń z czasów nowoczesnych, dzięki czemu uczniowie będą mogli porównać życie ludności kiedyś i dziś. Przykładem podręcznika do historii jest:

– “Poznać przeszłość 3” opracowany przez Annę Łaszkiewicz, Jarosława Kłaczkowa oraz Stanisława Roszaka.

Podręcznik przybliża uczniom zagadnienia związane z latami 1815-1939. Dzięki przejrzystej i łatwej do zapamiętania treści oraz ciekawym ilustracjom uczniowie mogą wyobrazić sobie, jak funkcjonował świat kiedyś. Książka zachęca do prowadzenia konwersji między uczniami, a także rozwijają zainteresowanie przedmiotem.

Podręcznik jest zgodny z najnowszą podstawą programową i zawiera wydarzenia chronologicznie ułożone w całość. Warto zaznaczyć, że podręcznik jest kompendium wiedzy, które przygotowuje uczniów do egzaminów kończących naukę. Pomoc naukową można nabyć w sklepie wydawnictwa lub księgarniach.