Wydawnictwo Nowa Erą dla palcówek edukacyjnych

Nauka w szkole stanowi wyzwanie, ale również zapewnia uczniom niezbędnej wiedzy, która przyczyni się do dalszego ich rozwoju. Uczęszczanie do szkoły, przyczynia się do poznania nowych kolegów, a niekiedy przyjaźni na całe życie. Dzięki współpracy placówek edukacyjnych z wydawnictwem Nowa Era młodzież oraz dzieci miło będą wspominać swoje lata spędzone podczas nauki.

Charakterystyka Nowej Ery

Wydawnictwo Nowa era jest jednym z najpopularniejszych wydawnictw działających na rynku polskim. Dzięki zaufaniu grona rodziców, pedagogów oraz uczniów wspiera szkoły podczas edukacji dzieci i młodzieży od 1992 roku. Nowa Era współpracuje z wybitnymi naukowcami, specjalistami oraz metodykami, dzięki czemu wydawane podręczniki są nowoczesne i przyjazne w odbiorze oraz nauce. Warto zaznaczyć, że Nowa Era tworzy oraz udostępnia materiały multimedialne, co pozwala urozmaicić lekcje. Innowacyjne podejście do nauki, które promuje Nowa Era, przyczyniło się do tego, że podręczniki wydawnictwa znajdują się prawie w każdym tornistrze szkolnym.

Pomoce naukowe Nowej Ery

Książki wydawnictwa Nowa era do kupienia, nie tylko wspomagają uczniów, ale również zapewniają zbiór najnowszych informacji, które posłużą nauczycielom podczas prowadzenia zajęć. Autorzy podręczników, zdają sobie sprawę, że lekcje powinny być ciekawe oraz powinny rozbudzać wyobraźnię, a także kreatywność młodzieży. Podręczniki wydawnictwa Nowa Era zawierają przygotowane merytorycznie teksty uzupełnione o ciekawe ilustracje oraz propozycje zajęć w terenie. Przykładem takiego podręcznika jest: 

– “Planeta nowa. Klasa 5” autorstwa Feliksa Szlajfera, Romana Malarza, Tomasza Rachwałę, Zbigniewa Zaniewicza.

Książka kształci umiejętności interpretacji map, umożliwia poznanie fauny i flory, dzięki infografikom oraz pomaga zrozumieć kluczowe treści związane z krajobrazem Polski. Korzystając z podręcznika, uczniowe otrzymają niezbędnej wiadomości, które przyczynią się do zdania egzaminów końcowych. Książkę możemy nabyć w księgarniach lub sklepie wydawnictwa.